The Three Musketeers

Fiksohu.com > The Three Musketeers

The Three Musketeers


Zhanri:  Aventure, Romance

Artagnan sëbashku me tre muskutjerë ish-legjendarë bashkohën për të mposhtur një agjente të dyfishtë dhe punëdhënesin te cilët kishin plan të zaptonin fronin Francez dhe futjen e Europës në luftë.

[wp-like-locker]

Shiko filmin: Megavideo | Videobb | Putlocker | Videoweed | Vidxden | Veevr
Shkarko filmin: Megaupload | Fileserve | Putlocker[/wp-like-locker]

Titrat: Dea Qirjaqi (Fiksohu.com)
iMDB:

Shiko Posterin

IMDB - Informacion

18 Responses to The Three Musketeers

Donn Besy 27/12/2011 at 09:13

shumë i mirë

avni 27/12/2011 at 10:14

shume emire koka kjo faqe por kisha pase deshire sa ma shume filma acsijon

Albanian-girl 27/12/2011 at 14:00

Shum i Bukur :)))

violet :) 28/12/2011 at 10:53

cili link eshte me i mire per tu pa? :/

Ghenriibro90 31/12/2011 at 02:55

perkthimi skandal duhet te mesoni anglisht

Lummm 03/01/2012 at 12:48

😉

Lymi 04/01/2012 at 08:45

Ik mer se lat nom, kur e keni filmim kinemaje ma mire mos e postoni, sa flliqni vehten tuj kot.

Lulezim09 08/02/2012 at 10:58

neverland pjesa e dyte ka dale?

Ariandanaj 14/02/2012 at 04:07

nuk eshte i gjithe ky filmi

Ariandanaj 14/02/2012 at 04:28

Po tregoni te pakten qe nuk eshte i gjithe filmi.

Mendoj se do te jete me serjoze po te ishte e shkruajtur.

” Na falni filmi nuk eshte i plote ”   Do ishte edhe me e hishme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>