Hangover 2

Fiksohu.com > Hangover 2

Hangover 2                        Komedi -

Dy vjet pas festes se beqarise ne Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojne ne Tailande per dasmen e Stjuse. Stju planifikon nje dreke te qete paramartesore megjithate ndodh dicka me shume se kaq.

[wp-like-locker]Shiko filmin: Megavideo | Videobb | Putlocker | Videoweed | Veevr | Vidxden | Novamov
Shkarko filmin: Megaupload | Fileserve | Filesonic | Putlocker[/wp-like-locker]

Titrat: Titra Shqip
iMDB: 6.9/10

Shiko Posterin

Tags:

IMDB - Informacion
x
Na ndiqni ne Facebook