Ghajini Pjesa 2

Fiksohu.com > Ghajini Pjesa 2

Ghajini Pjesa 2


Zhanri:  Aksion, Aksion2, Drame, Mister

Nje vajze e thjeshte dhe e varfer njihet rastesisht me nje bos te nje kompanietelefonike por pa ditur asgje per njeri tjetrin. Lidhja e tyre paksa e cuditshme arrin derine propozim per martese dhe pikerisht ne momentin kur Singania vendos t’i tregojgruas se tij se ishte pronar i kompanise me te madhe ne vend.. ndodh nje e papritur.E dashura e tij vritet nga nje krimiel i tmerrshem (ghajini). Lufta per hakmarrje eshte epameshirshme per Singania-n.[wp-like-locker]

Shiko Pjesen e Pare

Shiko filmin: Putlocker | Veevr | Vidxden | Ovfile
Shkarko filmin: Rapidshare[/wp-like-locker]

iMDB: 6.8/10.0

Shiko Trailer Shiko Posterin

IMDB - Informacion

59 Responses to Ghajini Pjesa 2

han 25/05/2012 at 06:52

spo baaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>