Fright Night

Fiksohu.com > Fright Night

Fright Night


Zhanri:  Horror, Komedi

Një adoloshent mendon se komshiu i tij i ri mund të jetë një vampir.[wp-like-locker]

Shiko filmin: Putlocker | Veevr | Vidxden | Ovfile
Shkarko filmin: Rapidshare | Putlocker[/wp-like-locker]

Titrat: TitraShqip
iMDB: 6.5/10

Shiko Trailer Shiko Posterin

IMDB - Informacion

99 Responses to Fright Night

Anonymous 07/02/2012 at 21:50

pse nuk hapen filmat?????

Amela 08/02/2012 at 01:30

Nuk eshte ky filmi!

Oktapodisr Sarande 08/02/2012 at 03:32

nuk eshte ky filmi o dallavereeeeeeee

wali 08/02/2012 at 10:40

im ir por ta shikuar

Mysafir 08/02/2012 at 22:05

hahahah e sa u merzita e pash deri ne fund ket filmin ma kot se ky skishte nuk eshte ky filmi ska lidhje fare me trailirin vl

Egzon Dina 09/02/2012 at 02:34

i mir fiLmii shum Koka :)

Egzon Dina 09/02/2012 at 02:34

ka edhe mat t`miiR

Bb 09/02/2012 at 14:26

oo veq putlocker bre me bo:D

UniKKatil 10/02/2012 at 18:45

po ky film koka shum “moche” kete ju e quani film horror e komedi ncnncnc lidhje nuk keni…

    Fiksohu.com 10/02/2012 at 19:55

    Ti qe ke paske lidhje, shikoje pak ne IMDB infon dhe thot qe eshte Horrorr.

Besian berisha 11/02/2012 at 22:01

nuk po punon

Arsi_91 13/02/2012 at 01:54

shikoni regulloheni kete se nuk pershtatet reklama me filmin esht film tjeter dhe ka titull tjeter !!!!!!!

kejda 03/06/2012 at 09:52

Message:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>