Contraband

Fiksohu.com > Contraband

Contraband


Zhanri:  Aksion, Aksion2, Drame

 Kris Farandei, një ish trafikant punon si instalues alarmi, por ka dhe probleme serioze ekonomike. Kur Adi, kunati i tij humb mallin në një trafikim që po kryente dhe i duhet që të paguajë 700.000 dollarë ose përndryshe do i kete punët keq, Kris detyrohet tu kthehet punëve të jashtëligjshme. Ata shkojnë në Panama me një anije tregtare për të sjellë para të fallsifikuara që të siguronin paratë që Adi ka borgj, por gjithçka nuk shkon ashtu si e kishin menduar në fillim…

[wp-like-locker]
SHIKO FILMIN:
Putlocker | Nosvideo | Vidxden | Movreel | Uploadc

SHKARKO FILMIN:
Rapidgator Movreel | Uploadc | Putlocker
Shkarko Torrent
[/wp-like-locker]

Shiko Trailer Shiko Posterin

IMDB - Informacion

19 Responses to Contraband

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *