Drame

Fiksohu.com > Category:Drame

Breaking Dawn Part 2

Aventure, Drame, Fantazi

Pas lindjes së Renesmisë, Kullenët mbledhin vampirë të tjerë për ta mbrojtur atë prej një deklarate të rremë, e cila i vë ata përballë Volturëve. Perktheu: niti991 Shiko FilminDeadfall

Drame, Triller

Pas një grabitje të dështuar në një kazino pranë kufirit të akullt me Kanadanë, një Adisoni me motrën e tij Laisa (Eric Bana – Olivia Wilde) detyrohen të ndahen dhe të mundohen të kalojnë kufirin duke ndjekur secili një rrugë të ndryshme nëpër dëborë, duke patur lënë mbrapa një të vdekur dhe një makinë të shkatërruar. Ditën e Falenderimeve Adisoni do të takojë motrën e tij në një fermë dhe çështja do të ngatërrohet akoma më shumë.... Perktheu: Shiko FilminRust and Bone

Drame, Romance

Ali largohet nga Belgjika me djalin e tij pesë-vjeçar dhe shkon tek motra e tij në Amtibes (Francë). Atje punësohet si roje në një klub nate, ku takohet me Stefanin, e cila më von pëson një aksident të tmerrshëm nga një balenë vrasëse. Ali fillon ta ndihmoj Stefanin e cila mbetet e paaftë dhe miqësia e tyre kalon në lidhje dashurie. Perktheu: VETON ROBAJ iMDB: Shiko FilminThe Words

Drame, Romance

Nje shkrimtar ne kulmin e karrieres se tij, zbulon cmimin e madh qe ai duhet te paguaje per te vjedhur punen e dikuj tjeter. iMDB: Shiko FilminEl Gringo

Aksion, Aksion2, Drame

Një burrë kalon përmes Meksikës me një çantë me 2.000.000 $, dhe një të shkuar përgjakshme, e gjen veten nën një sulm të papritur në qytetin e fjetur të El Fronteras. iMDB: Shiko FilminMother’s Day

Drame, Horror

Anëtarët sadiste të një familje ndyrë të kthehen në shtëpinë e tyre të fëmijërisë për të terrorizuar pronarët e rinj në shtëpi dhe mysafirët e tyre. iMDB: Shiko FilminThe Philly Kid

Aksion, Aksion2, Drame

 Një ish kampion i wrestling-u i NCAA-së është liruar me kusht pas 10 vitesh burg. Tani, për të shpëtuar jetën e shokut të tij, ai do të futet në një seri ndeshjesh në kafaz dhe gjatë këtyre ndeshjeve ai duhet të bjerë dakord për të bërë të pamundurën- ” të humbasë” iMDB: Shiko FilminThe Way Back

Aventure, Drame

Nje i arratisur Siberian ecen 4000 milje ne kembe per te arritur ne Indi i lire. iMDB: Shiko FilminEnd of Watch

Drame, Triller

Dy oficerë të rinj janë shënuar për vdekje pas konfiskimit te një sasie të vogël parash dhe armësh nga anëtarët e një shoqerie famëkeqe, gjatë një postobllok të trafikut. iMDB: Shiko FilminRobin Hood

Aksion, Aksion2, Drame

Kjo është historia e një shigjetari në ushtrinë e Richard Zemër Luanit i cili lufton kundër pushtuesve francezë dhe bëhet një hero legjendar i njohur si Robin Hood. Në të njëjtën kohë ai do të përpiqet të vendosë barazi ndërmjet shtresave të ulta dhe të larta në Angli, por mbreti i ri francez John iMDB: Shiko FilminLawless

Aksion, Aksion2, Drame

Në fillim tlë shekulit të XX në SHBA u vendos ndalimi i pijeve alkolike. Filmi bazohet në ngjarje të vërtetë, ku tre vëlezër vendosin të shfrytëzojnë rastin që të prodhojnë dhe tregtojnë pije alkolike ilegalisht. Gjithçka shkon mirë deri në momentin kur një mafioz kërkon pjesë nga fitimet e tyre dhe një oficer federal vjen në qytet me synim që ti arrestoje.... iMDB: Shiko FilminAmerican Beauty

Drame

Lester është një baba në depresion dhe në një krizë. Ai vendos të lere jetën e tij plot tension sepse po krijonte nje ndjenje per shoqen e vajzes se tij. iMDB: Shiko Filminx
Na ndiqni ne Facebook
  • Filma te fundit
  • Beni kerkesa
  • Lini vleresime