30 Minutes or Less

Fiksohu.com > 30 Minutes or Less

30 Minutes or Less                        Aventure -

Dy kriminele marrin peng një taksier pice, i lidhin një bombë në gjoks, dhe e informojnë se ka vetem pak orë për të grabitur një bankë ose për ndryshe…. do të shperthejë!

[wp-like-locker]

Shiko filmin: Megavideo | Videobb | Putlocker | Videoweed | Veevr
Shkarko filmin: Megaupload | Fileserve | Filesonic | Putlocker[/wp-like-locker]

Titrat: TitraShqip
iMDB: 6.3/10

Shiko Trailer Shiko Posterin

IMDB - Informacion
x
Na ndiqni ne Facebook